Jennifer Nicole Lee BLOG

JNL Fusion

JNL FusionTajemnicą powodzenia w uzyskaniu idealnej sylwetki jest zdrowa dieta oraz ćwiczenia. Najlepszym tego przykładem jest Jennifer Nicole Lee, która stworzyła swój autorski plan ćwiczeń fitness. Nosi on nazwę „JNL Fusion”. Jego główną cechą jest to, że całość została podzielona na 4 części, gdzie każda trwa po 45 minut. Daną część wykonuje się przez tydzień, a po tym tygodniu jest zmiana. Dzięki temu nie ma monotonni w ćwiczeniach, jak również są one tak dobrane, aby trenować jak największą ilość partii ciała.

W skład takiego zestawu ćwiczeń wchodzi trening siłowy, który opiera się na wykorzystaniu w miarę lekkich wag. Dodatkowo wykorzystywane są zestawy ćwiczeń, które polegają na wykonywaniu szybkich i prężnych ruchów, dzięki którym pracuje się nad szybkością i mocą. Ich celem jest doprowadzenie do tego, że osoba ćwicząca może w bardzo szybki sposób w jednym ruchu wykorzystać całą swoją siłę. W treningu „JNL Fusion” wykorzystywana jest także skakanka, dzięki której szybciej spala się nadmiar tłuszczu. Kolejnym ważnym elementem jest wprowadzenie ćwiczeń cardio , które wykonuje się w odstępach co 30 sekund. Dzięki przemienności ćwiczeń siłowych i cardio, spala się o wiele więcej tłuszczu niż podczas normalnych ćwiczeń, co też przynosi bardzo dobre rezultaty w naprawdę krótkim czasie.

Stosując ten trening przez wskazany czas można uzyskać naprawdę dobre rezultaty, a potwierdzeniem jest sylwetka Jennifer.